-4%

Подарунковий набір №6 для Subaru / Брелок і чохол для автоключів / Шкіра Наппа
530 ₴
508,10 ₴
- В наявності
- Код: 38603
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір аксесуарів для авто, що складається з надійного брелока та стильного чохла для автоключів стане вдалим презентом для власника автомобіля Subaru. Аксесуари допомагають швидко знайти ключі в сумці чи кишені, зберігши час та нерви водія. Комплект із фірмовим логотипом автомобільної марки можна подарувати як чоловікові, так і жінці.
Подарунковий набір виготовлений із якісних сучасних матеріалів. Основними є еко-шкіра та нержавіюча хромована сталь. Аксесуари зручні, міцні, зносостійкі. Вони довго радуватимуть власника і не втратять первісний зовнішній вигляд.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | S4C |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 2 шт. |
| Марка | Subaru |
| Набори | Брелок і ключниця |
| Призначення | Для автомобільних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Тип аксесуара | Подарункові набори |
| Тип застібки | Молния |
| Тип товару | Подарункові набори |
| Торгова марка | ShopForCars |
Інформація для замовлення
- Ціна: 508,10 ₴





