-4%

Подарунковий набір №6 для Opel / Брелок і чохол для автоключів / Шкіра Наппа
530 ₴/комплект
508,10 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 38602
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір аксесуарів для автомобільних ключів стане практичним та стильним презентом. До нього входять стильний чохол та надійний брелок, що дозволяють зробити життя власника автомобіля Opel значно комфортнішим та зручнішим. Аксесуари з фірмовим логотипом автомобільної марки виглядають лаконічно та презентабельно.
Набір брелок та ключниця автомобільна виготовлений із сучасної еко-шкіри та нержавіючої хромованої сталі. Високоякісні матеріали не бояться вологи, міцні та зносостійкі. Аксесуари стильні та зручні. Вони прослужать власнику не один рік, зберігши свій первісний вигляд.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | S4C |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 2 шт. |
| Марка | Opel |
| Мoдель | Універсальний |
| Набори | Брелок і ключниця |
| Призначення | Для автомобільних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Тип аксесуара | Подарункові набори |
| Тип застібки | Молния |
| Тип товару | Подарункові набори |
| Торгова марка | ShopForCars |
Інформація для замовлення
- Ціна: 508,10 ₴/комплект





