-4%

Автонабір №6 для Mercedes / Брелок плетений та чохол для автоключів з логотипом / Шкіра Наппа
530 ₴
508,10 ₴
- В наявності
- Код: 38599
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний набір аксесуарів для автомобільних ключів допоможе зробити приємність власнику автомобіля Mersedes. Комплект складається із зручного чохла та надійного брелока. Ці предмети допомагають завжди тримати ключі під рукою та зберігають кишені від пошкоджень. Аксесуари з фірмовим логотипом автомобільної марки підкреслюють стильність та індивідуальність автовласника.
Подарунковий набір виготовлений із якісних та сучасних матеріалів. Це еко-шкіра та нержавіюча хромована сталь. Аксесуари міцні, зручні, зносостійкі та довговічні. Вони підійдуть у вигляді презенту як чоловікові, так і жінці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S4C |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Призначення | Для автомобільних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 2 шт. |
| Матеріал | Екошкіра |
| Мoдель | Універсальна |
| Набори | Брелок і ключниця |
| Тип аксесуара | Подарункові набори |
| Тип товару | Подарункові набори |
| Торгова марка | ShopForCars |
Інформація для замовлення
- Ціна: 508,10 ₴





