Автомобільний пилосос портативний бездротової Hoco 80 Вт сухе прибирання (PH16)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Стан | Новий |
| Тип прибирання | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність всмоктування | 80 Вт |
| Живлення | Мережа 12 В |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Тип товару | Автопилосос |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 165 ₴




