Розмаїття автопилососів настільки велике, що іноді важко визначитися з вибором. Одного разу спробувавши запропоновану модель в дії, ви більше не станете повертатися до платних послуг чи до виснажливого самостійного чищення. З таким пилососом кожне прибирання буде виконуватися швидко та якісно, без особливих зусиль та витрат. В ньому передбачені різні насадки для всіх поверхонь та кутів салону. Є спеціальний контейнер для збирання вологи, фільтри, що миються, довгий дріт. Не менш важлива та доступна ціна за німецьку якість. Наводити лад та чистоту в салоні з ручним пилососом просто.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alca |
| Стан | Новий |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність всмоктування | 60 Вт |
| Живлення | Мережа 12 В |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип товару | Автопилосос |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 754 ₴


