
Автомобільний органайзер саквояж у багажнику S4C з логотипом марки автомобіля
1 399 ₴
- В наявності
- Код: 40789
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ви можете вибрати логотип вашого авто!
Органайзер-саквояж дозволить зручно зберігати всі потрібні предмети та звільнити місце у багажнику автомобіля. Складіть все від інструментів, ганчірочок до продуктів. Організатори можна використовувати для перевезення речей у машині або для пікніків. Стильний та сучасний дизайн органайзера чудово прикрасить простір багажника автомобіля.
Укріплені стінки боксу збережуть форму навіть при неповному завантаженні, а кришка захистить вміст від пилу та бруду.
Органайзер компактний, має розбірну конструкцію, легко збирається та розбирається. Пошитий з якісного ковраліну
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 260 мм |
| Довжина: | 500 мм |
| Марка | Універсальна |
| Тип товару | Сумка-органайзер |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴









