
Автомобільний органайзер у багажник трансформер М 52x29x29 см
1 395 ₴
- В наявності
- Код: 9929
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір 52x29x29 см
Легка установка
Легко очистити від забруднень губкою
Виконаний з непромокальної тканини
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beltex |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 29 мм |
| Довжина: | 550 мм |
| Марка | Універсальна |
| Тип товару | Сумка-органайзер |
| Ширина | 29 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴


