Розмір 40x20x25 см
Легка установка
Легко очистити від забруднень губкою
Виконаний з непромокальної тканини
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beltex |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина: | 400 мм |
| Марка | Універсальна |
| Тип товару | Сумка-органайзер |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 617 ₴




