
Авто Віброізоляція Aqua Protect 200 x 1.5 мм Без фольги 12 метрів (LT/I4)
1 249 ₴
- В наявності
- Код: 71015
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Авто Віброізоляція Aqua Protect 200 x 1.5 мм Без фольги 12 метрів (LT/I4)
- Цей матеріал ефективно зменшує рівень проникнення сторонніх шумів та вібрацій у салон автомобіля.
- З лицьового боку він має покриття з алюмінієвої фольги з тисненням, яке захищає матеріал від впливу довкілля.
- На звороті знаходиться каучукова композиція з клейовим шаром, що має властивості герметика, не вбирає вологу і не схильна до розкладання.
- Матеріал застосовується в найбільш схильних до вібрації зонах автомобіля і може накладатися шматками з нахлестом, що підвищує його ефективність.
- Матеріал може експлуатуватися у температурному діапазоні від -45°C до +120°C.
- Коефіцієнт механічних втрат становить 0,22, що сприяє ефективному згасанню вібрацій.
- Для досягнення хорошого результату необхідно покрити щонайменше 70% робочої поверхні автомобіля.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soft |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина | 1.5 мм |
| Тип | Віброізоляція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 12000 мм |
| Кількість шарів | 3 |
| Сфера застосування | багажник, двері, дах, підлога |
| Площа | 0.5 м.кв. |
| Тип основи | бітумна основа, пінополіуретан |
| Тип товару | Шумоізоляція |
| Питома вага (кг/м2) | 0.23 |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴
