Прапор для авто УКРАЇНИ 45 х 30 см із пластиковим флагштоком
99 ₴
- Немає в наявності
- Код: 39978
Прапор для авто УКРАЇНИ 45 х 30 см із пластиковим флагштокомНемає в наявності
99 ₴
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Матеріал: пластик поліестер
Кількість: 1 шт;
Довжина флагштока: 45 див.;
Розмір прапорця: 31х44 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S4C |
| Вид | Автомобільний |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Прапор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 45 см |
| Довжина флагштока | 44 см |
| Тип товару | Прапор для |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴
