
Насадка на подвійний глушник Vitol 178 x 102 x 76 мм Хром (НГ-1013-BL)
785 ₴
- В наявності
- Код: 60387
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішній | 76 мм |
| Діаметр зовнішній | 102 мм |
| Довжина: | 178 мм |
| Матеріал | Метал |
| Тип товару | Насадка на глушник |
| Колір | 178 x 102 x 76 мм Хром (НГ-1013-BL) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 785 ₴


