Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішній | 64 мм |
| Діаметр зовнішній | 114 мм |
| Довжина: | 203 мм |
| Матеріал | Метал |
| Тип товару | Насадка на глушник |
| Колір | 203 x 114 x 64 мм Хром (НГ-1015-BL) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴



