
Насадка на глушник Vitol 150x64x76 мм Чорний Мат (НГ-0159-BKP)
393 ₴
- В наявності
- Код: 66415
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
автомобіля. Вона виготовлена з якісних матеріалів і має привабливий зовнішній вигляд, який буде гармонійно поєднуватися із загальним дизайном вашого транспортного засобу. Основні характеристики та переваги Основні характеристики та переваги глушник:</span></strong></h2><ol><li><span style=" src="https://shopforcars.crm-onebox.com/media/userfiles/source/Baner.jpg" width="1456">Поліпшення зовнішнього вигляду автомобіля: насадка додає естетичну привабливість та індивідуальність зовнішньому вигляду вашого авто Захист глушника: насадка запобігає накопиченню бруду, пилу та вологи всередині глушника, що може призвести до його корозії та зниження терміну служби.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішній | 64 мм |
| Діаметр зовнішній | 76 мм |
| Довжина: | 150 мм |
| Матеріал | Метал |
| Тип товару | Насадка на глушник |
| Колір | 150x64x76 мм Чорний Мат (НГ-0159 BKP) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 393 ₴

