Світлодіод 24V Т8 Білий SMD 1 5050 14190 +14Lm уп.10шт
55 ₴
- Немає в наявності
- Код: 26158
Світлодіод 24V Т8 Білий SMD 1 5050 14190 +14Lm уп.10штНемає в наявності
55 ₴
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіод 24V Т8 Білий SMD 1 (5050) "14190" +14Lm (уп.10шт)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Лідер |
| Напруга | 24 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Світловий потік | 14Lm |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Тип лампи | Т8/T4W |
| Тип товару | Светодиод |
| Цоколь | Т8/T4W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴
