Світлодіод 12V_Т8 3ярус Білий SMD 13 5050 14135 +75Lm уп.10шт
180 ₴
- Немає в наявності
- Код: 26156
Світлодіод 12V_Т8 3ярус Білий SMD 13 5050 14135 +75Lm уп.10штНемає в наявності
180 ₴
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіод 12V_Т8 3ярус Білий SMD 13 (5050) "14135" +75Lm (уп.10шт)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Лідер |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Світловий потік | 75Lm |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Тип лампи | Т8/T4W |
| Тип товару | Светодиод |
| Цоколь | Т8/T4W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴
