Світлодіод 12V Т8 Червоний SMD 2 2835 14904 Тип: Philips уп.10шт
180 ₴
- Немає в наявності
- Код: 25703
Світлодіод 12V Т8 Червоний SMD 2 2835 14904 Тип: Philips уп.10штНемає в наявності
180 ₴
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіод 12V Т8 Червоний SMD 2 (2835) "14904" +100Lm (тип Philips) (уп.10шт)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лідер |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Світловий потік | 100Lm |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Тип лампи | Т8/T4W |
| Тип товару | Светодиод |
| Цоколь | Т8/T4W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴
