Насадка на глушник Аkrapovic 165 x 64 x 89 мм Матовий Хром Карбон (NG-1141B C&BLACK)
683 ₴
- В наявності
- Код: 91497
Насадка на глушник Аkrapovic 165 x 64 x 89 мм Матовий Хром Карбон (NG-1141B C&BLACK)В наявності
683 ₴
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні характеристики та переваги насадки на глушник:
- Поліпшення зовнішнього вигляду автомобіля: насадка авто.
- Захист глушника: насадка запобігає накопиченню бруду, пилу та вологи всередині глушника, що може призвести до його корозії<. Поліпшення акустики: насадка може в деяких випадках покращити звук вихлопної системи, надаючи йому глибший і приємніший тон.
- Зручність установки: насадка легко встановлюється на штатний глушник без будь-яких спеціальних інструментів або пристроїв.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Довжина | 165 мм |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішній | 64 мм |
| Діаметр зовнішній | 89 мм |
| Тип товару | Насадка на глушник |
| Колір | NG-1141B C&BLACK |
Інформація для замовлення
- Ціна: 683 ₴
