
Ковпачки маточини на литі диски Kia New 58 / 49 мм 1 шт Чорний (C5314K58)
119 ₴
- В наявності
- Код: 91291
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Емблеми коліс KIA ЧОРНІ + ХРОМ D=60мм (ковпаки, ковпачки, заглушки) (4шт)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S4C |
| Марка | Kia |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Rio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішній | 49 мм |
| Діаметр зовнішній | 58 мм |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | Універсальний |
| Тип товару | Ковпачки на литі диски |
| Колір | New 58 x 49 мм 1 шт Чорний (C5314K58) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 ₴
