Ковпачки на титани Chevrolet 58 / 46 мм Сірий Хром 1 шт (9015188)
109 ₴
- В наявності
- Код: 91272
Ковпачки на титани Chevrolet 58 / 46 мм Сірий Хром 1 шт (9015188)В наявності
109 ₴
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні особливості:
- Сумісність: Ковпачки-заглушки підходять для більшості моделей розміром.
- Якісні матеріали: Виготовлені з міцного пластику, ці ковпачки-заглушки надійно захищають центральні отвори ваших дисків від пилу, бруду та інших забруднень. style="font-size:18px;">Стійкість до погодних умов: Стійка до високих і низьких температур, ультрафіолетового випромінювання та інших погодних умов, що робить їх ідеальним рішенням для використання в будь-яку пору року.
- Завдяки точним розмірам і конструкції, встановлення ковпачків-заглушок проводиться швидко і просто, без використання додаткових інструментів. підкреслюючи стиль вашого автомобіля.
Ковпачки-заглушки на литі диски Chevrolet забезпечують надійний захист і збереження ваших дисків, надаючи вашому автомобілю завершений та стильний вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chevrolet |
| Марка | Chevrolet |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішній | 46 мм |
| Діаметр зовнішній | 58 мм |
| Мoдель | Універсальна |
| Тип товару | Ковпачки на литі диски |
| Колір | 58 / 46 мм Сірий Хром 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 ₴
