
Ковпачки на литі диски Audi Q7 150 х 67 мм П'ятикутний об'ємний логотип Темно-Сірі (4L0601165) 1 шт
258 ₴
- В наявності
- Код: 91355
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні особливості:
- Сумісність: Ковпачки-заглушки підходять для більшості моделей литих дисків з відповідним розміром.
- Виготовлені з міцного пластику, ці ковпачки-заглушки надійно захищають центральні отвори ваших дисків від пилу, бруду та інших забруднень.
- Стійкі до високих і низьких температур, ультрафіолетового випромінювання та інших погодних умов, що робить їх ідеальним рішенням для використання в будь-яку пору року.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Audi |
| Марка | Audi |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішній | 67 мм |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Q7 (4L) 2005-2015 |
| Тип товару | Ковпачки на литі диски |
| Колір | Audi Q7 150 х 67 мм Темно-сірі (4L0601165) 1 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 258 ₴


