
Безкаркасні двірники Heyner Super Flat Premium з Nano покриттям 26in / 650 mm 1 шт
429 ₴
- В наявності
- Код: 31752
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перевага:
Тільки один асортимент та адаптери і Ви можете оснастити 99% всіх моделей автомобілів.
Майже всі легкові автомобілі можна оснащувати нашими щітками для легкових автомобілів завдяки запатентованій базі адаптера склоочисника та нашим відповідним адаптерам. Один асортимент щіток + відповідні адаптери = обслуговування 99% автомобілів.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 286000 |
| Виробник | Heyner |
| Довжина водійського двірника | 650 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 650 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип | Безкаркасний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Двірники безкаркасні |
| Колір | Heyner Super Flat Premium з Nano-покриттям 26in/650 mm 1 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429 ₴






