
Світлодіодна додаткова LED фара кругла / Лінза з ДХО D100 мм / 10-30V / 20W / 7000K / 1 шт
379 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8324
Світлодіодна додаткова LED фара кругла / Лінза з ДХО D100 мм / 10-30V / 20W / 7000K / 1 шт
Наші фари вже себе зарекомендували на ринку і вважаються одними з кращих, не порівняти з аналоговими або схожими моделями, остерігайтеся підробок
Яскрава додаткова LED фара Лідер (чітка світло-тіньова межа) 20 вт
- Напруга, В 10V - 30V
- Робоча температура 40 С-80С
- Комплектація Фара, кріплення, пакувальна коробка
- Світлодіодні модулі PHILIPS
- Світлотінева межа
- Удароміцне скло
- Корпус зі сплаву
- 10/30V
Найяскравіші. LED фара 20 W СТГ - не сліплять зустрічних.
LED фара 20 W для доріг загального користування Нова модель світлодіодних фар невеликого розміру, з межею світла (світлотінева межа (СТГ), для запобігання засліпленню зустрічних авто).
Потужність однієї фари 20 W. Встановлено якісні світлодіоди фірми PHILIPS з фантастичним світловим потоком. Широкий і довгий світловий промінь за рахунок вертикальних лінз чудово висвітлює як дорогу, так і узбіччя. Проблему нестачі видимості буде вирішено. Led фара має регульоване по нахилу кріплення, для встановлення на бампер або будь-яке місце автомобіля.
Світлодіодна фара підійде як додаткове джерело світла ( протитуманні фари ) для будь-якого транспорту на дорогах загального користування, у тому числі квадроциклів, мотоциклів як фари ближнього світла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лідер |
| Потужність | 20 Вт |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Новий |
| Тип | Протитуманні фари |
| Сумісність з моделлю | V20, D100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Напруга | 12-24 В |
| Тип товару | Додаткова фара |
| Колірна температура | 7000K |
- Ціна: 379 ₴
