
Автолампа галогенна Philips Racing Vision +150% H4 12V 60/55W 3500K 2 шт (12342RVS2)
808 ₴/пара
- В наявності
- Код: 38406
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автолампа галогенна Philips Racing Vision +150% H4 12V 60/55W 2 шт (12342RVS2)
Якщо Ви хочете замінити штатні автолампи з H4 цоколем більш яскравими і якісними галогенками, рекомендуємо зробити вибір на користь нових галогенних ламп Philips Racing Vision 12342RVS2. Лампочки із серії Філіпс Расінг Віжн відкривають нову епоху автомобільного освітлення. Вони мають вдосконалену, більш якісну конструкцію, відрізняються незвичайно високою продуктивністю і випромінюють до 150% яскравіший світловий потік, який не тільки залишає чудові враження від водіння, але також істотно підвищує рівень безпеки автовласника та інших учасників руху. Водій зможе розпізнавати перешкоди набагато раніше, ніж при використанні стандартних, менш потужних галогенних лампочок. Виробник рекомендує використовувати лампи Philips RacingVision в зимовий час для забезпечення максимальної видимості дорожнього полотна. З технічних удосконалень галогенної лампи відзначається оптимізоване розташування нитки розжарювання, ультраміцне кварцове скло, захисне хромоване покриття, а також газ під високим тиском (до 13 бар). Така конструкція є гарантією стабільної і довговічної роботи галогенної лампи. ;
Ключові характеристики автоламп Philips Racing Vision 12342 RV S2:
- Модельний ряд - Racing Vision;
- Цоколь лампочки - H4;
- Потужність - 55Вт;
- Застосування - ближнє світло, дальнє світло;
- Робоча напруга ламп - 12В;
- Упаковка - S2 (фірмова картонна упаковка);
- Переваги серії - до 150% яскравіше світло, виразний стиль.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12342RVS2 |
| Виробник | Philips |
| Потужність | 55 Вт |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Колірна температура | 3500K |
| Цоколь | H4 |
| Тип лампи | Галогенна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Нове |
| Тип товару | Галогенні лампи основного світла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 808 ₴/пара



