
Автолампа галогенна Philips +150% X-treme Vision Pro H7 12V 55W 3400K 2 шт (12972XVPS2)
1 335 ₴/пара
- В наявності
- Код: 38415
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автолампа галогенна Philips +150% X-treme Vision Pro H7 12V 55W 3400K 2 шт (12972XVPS2)
Якщо ви багато їздите вночі і хочете це робити з належним комфортом та безпекою, то розгляньте варіант купівлі даних лампи з лінійки X-tremeVision Pro150, призначені для встановлення у фари H7. Вони забезпечують рекордний приріст яскравості – 150% порівняно із звичайними лампами. Також їхнє світло біліше приблизно на 20%. Заявлена довжина світлового конуса на 70 метрів довша порівняно зі стандартними рішеннями. Ресурс складає 450 годин, що є значним показником для таких яскравих ламп. Лампи поставляються попарно у фірмовому блістері. Якщо ви багато їздите вночі і хочете це робити з належним комфортом та безпекою, то розгляньте цей варіант.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12972XVPS2 |
| Виробник | Philips |
| Потужність | 55 Вт |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Колірна температура | 3400K |
| Цоколь | H7 |
| Тип лампи | Галогенна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Нове |
| Тип товару | Галогенні лампи основного світла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 335 ₴/пара



