-64%

Автолампа галогенна Brevia Power White +60% H1 12V 55W 4300K 1 шт (12010PWC)
450 ₴/пара
162 ₴/пара
- В наявності
- Код: 57740
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автолампа галогенна Brevia Power White +60% H1 12V 55W 4300K 1 шт (12010PWCC)
Галогенові лампи BREVIA H1 POWER WHITE +60% 12010PWC – у виробництві даних ламп застосовуються інноваційні технології з використанням високоякісних матеріалів та виробництвом найкращих продуктів. Галогенові лампи BREVIA H1 POWER WHITE +60% 12010PWC відповідають найвищим стандартам якості OEM, що дозволяє вам максимально впевнено та ефективно пересуватися у темний час доби.
Особливості лампи BREVIA H1 POWER WHITE +60% 12010PWC:
- Вольтаж: 12 В;
- Потужність: 55 Вт;
- Колірна температура: 4300 К;
- Застосування: для головного освітлення автомобіля.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREVIA |
| Потужність | 55 Вт |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Колірна температура | 4300K |
| Цоколь | H1 |
| Тип лампи | Галогенна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Напруга | 12 В |
| Тип товару | Галогенні лампи основного світла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 162 ₴/пара
