Сумка в багажник плащівка 520*300*200мм BK/RD Штурмовик АС-1537
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Штурмовик |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина: | 520 мм |
| Марка | Універсальна |
| Тип товару | Сумка-органайзер |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴

