
Сітка органайзер кишеня в багажник 350х250 мм (Фіксація саморіз) З 010
208 ₴
- В наявності
- Код: 67285
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В кожному автомобілі знаходяться різні ємності з рідинами, упаковки з серветками та багато іншого. Та водій часто стикається з проблемою, як їх впорядкувати та обмежити в зміщенні при русі транспорту. Тепер все дуже просто! Є сітка-кишеня з міцної тканини, вона еластична, краї якісно прошиті. Виріб повністю гарантує збереження всіх предметів. Саме така сітка дозволить навести ідеальний порядок в багажному відділі. Кріпиться така кишеня на липучках до ворсистої поверхні в будь-якому місці. Тепер всі пляшки рівно стоятимуть та не будуть рухатися.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | S4C |
| Довжина | 250 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип товару | Сітка кишеня |
| Колір | Сітка-органайзер кишеня в багажник 350х250 мм (Фіксація саморіз) З 010 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208 ₴





