
Сітка кишеня між сидіннями Elegant Maxi 3 Кишені 300x300 мм
199 ₴
- В наявності
- Код: 67362
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багато хто з володарів авто вже встигли відчути переваги сіток-кишень в салоні транспортного засобу. А встановлюється цей прилад між сидіннями. Функціональність його очевидна. По-перше, зберігання речей, по-друге, збереження вільного місця в салоні авто, по-третє, огорожа передніх сидінь від задніх. В таку сітку можна вмістити чимало потрібних предметів. Вона міцна та еластична. Легко кріпиться за сидіння, оснащена спеціальними гачками. З нею можна швидко та легко організувати вільний простір в невеликому салоні вашого транспорту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Довжина | 250 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Універсальна |
| Матеріал | Нейлон |
| Розмір | 300x300 |
| Тип товару | Сітка кишеня |
| Колір | Сітка кишеня між сидіннями Elegant Maxi 3 Карман 300x300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴




