
Набір автомобіліста технічної допомоги для Subaru та Саквояж у багажник з логотипом
3 517 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 60354
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір автомобіліста техдопомоги для Subaru
У цьому наборі є всі необхідні предмети, які обов'язково повинні бути в кожному автомобілі. Якщо раптом у дорозі трапляється непередбачена ситуація, то з таким комплектом ви не розгубитеся та зможете швидко вирішити її.
Переваги купівлі набору у нас!
- Цей набір може стати чудовим подарунком для автолюбителя на будь-яке свято.
- Набір транспортується у фірмовій коробці магазину, це забезпечить збереження вашого набору
- Ми гарантуємо термін придатності вогнегасника та аптечки в наборі!
У комплект для Subaru входить 7 предметів:
- Буксирувальний трос 3 метри 4 тонни з гаками виручить, якщо авто зламалося і немає можливості викликати евакуатор.
- Органайзер саквояж у багажник для Subaru з логотипом Чорний!
- Знак аварійної зупинки посилений!
- Вогнегасник ВП1
- Автомобільна аптечка AMA1
- Рукавички з точками ПВХ
- Світловідбивний жилет
- Автомобільний компресор Force PLUS 12v 150Вт 35л 7атм 14А
У нас ви можете замовити такий комплект із логотипом вашого автомобіля.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | S4C |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 260 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Subaru |
| Мoдель | Універсальні |
| Набори | Набори Автомобіліста Техпоміч |
| Тип товару | Набір Автомобіліста |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 517 ₴/комплект



