-15%

Автомобільна ключниця для ключів з логотипом Toyota (Тіснена кожа)
350 ₴
298 ₴
- В наявності
- Код: 6854
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Захистити автомобільні ключі від подряпин і пошкодження допоможе зручна ключниця. Футляр забезпечить компактне і акуратне зберігання автомобільного брелока, підкреслить імідж і статусність автовласника.
Автомобільна ключниця виготовлена з сучасної шкіри. На поверхні нанесений фірмовий логотип автомобільної марки. Шви аксесуара рівні й акуратні. Фурнітура виконана з нержавіючої хромованої сталі і забезпечує надійне кріплення ключів. Розміри ключниці складають 8/5/2 см. Футляр легкий, зносостійкий, довговічний, виглядає стильно і презентабельно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S4C |
| Марка | Toyota |
| Призначення | Для автомобільних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип брелока | Автомобільний |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 80 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал | Екошкіра |
| Мoдель | Універсальний |
| Тип товару | Чохол ключа |
| Торгова марка | ShopForCars |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 298 ₴

