Автомобільна ключниця допоможе уникнути довгих пошуків ключів в кишені або сумці. Аксесуар виключить можливість пошкодження або забруднення брелока сигналізації, підкреслить індивідуальний стиль і статус автовласника.
Автоключниця виготовлена з натуральної якісної шкіри. Вона має міцні ідеальні шви. Фурнітура виконана з металу, що забезпечує надійне функціонування аксесуару і збереження ключів. Виріб має високі показники міцності і довговічності. Оригінальність виробу підкреслює фірмовий логотип автомобільного бренду Mercedes Benz.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S4C |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Призначення | Для автомобільних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип брелока | Автомобільний |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал | Екошкіра |
| Мoдель | Універсальний |
| Тип товару | Чохол ключа |
| Торгова марка | ShopForCars |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴










