-15%

Автомобільна ключниця для ключів з логотипом Lada (Тіснена кожа)
350 ₴
298 ₴
- В наявності
- Код: 65963
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключница для ключей авто из качественной кожи с зажимом из нержавеющей хромированной стали, и логотипом марки Вашего авто.
Удобное и надежное крепление для ключей от Вашего автомобиля.
В комплекте с брелоком идет небольшая отвертка для фиксации зажима.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S4C |
| Призначення | Для автомобільних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип брелока | Автомобільний |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 85 мм |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Марка | Lada |
| Матеріал | Екошкіра |
| Мoдель | Універсальний |
| Тип товару | Чохол ключа |
| Торгова марка | ShopForCars |
| Ширина | 46 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 298 ₴

