
Автомобільна ключниця для ключів з логотипом Honda Напа
399 ₴
339,15 ₴
- В наявності
- Код: 31740
Чоловіки - автомобілісти часто носять ключі від машини в кишенях брюк, піджака і куртки, де одночасно з ними знаходиться смартфон, дисплей якого легко подряпати металевими речами. Уникнути подібних неприємностей і заодно забезпечити захист автомобільних ключів від зносу або негативних погодних умов допоможе компактна шкіряна ключниця.
Чохол для ключів авто виконаний у формі невеликого гаманця з одним внутрішнім відділенням, що закривається на блискавку. Всередині знаходиться ланцюжок з кільцем для ключів, а зовні - надійний карабін, який за бажання можна підвісити на брюки.
Ключниця для автомобільних ключів з логотипом Honda стане відмінним подарунком власнику цієї марки авто, який гідно оцінить її практичність і стильний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S4C |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Кріплення ключів | Кільце, Карабін |
| Марка | Honda |
| Призначення | Для автомобільних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал | Екошкіра |
| Мoдель | Універсальна |
| Тип товару | Чохол ключа |
| Торгова марка | ShopForCars |
- Ціна: 339,15 ₴







