В нашому інтернет-магазині ви знайдете правильне рішення для підтримки чистоти салону автомобілю. Автопилосос мріє мати кожен водій, адже транспорт повинен бути чистим не тільки ззовні. Такий пилосос впорається з найважчими та старими плямами, збере весь пил, позбавить від сторонніх запахів. Комфортна ручка дозволить легко проникати у важкодоступні місця. Спеціальні насадки зберуть сміття з кожного кутка. Довгий дріт дозволить дістатись й до багажника, щоб навести чистоту там. Таке прибирання не забере багато часу та сили. Стильний дизайн, чудова потужність, компактність – все це про автопилосос «Voin».
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VOIN |
| Стан | Новий |
| Тип прибирання | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність всмоктування | 115 Вт |
| Живлення | Мережа 12 В |
| Споживана потужність | 115 Вт |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Тип товару | Автопилосос |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505 ₴

