
Автопылесос Baseus C1 / 45W / Сухая уборка / Аккумуляторный / 3 насадки / сумка / кабельType-C (CRXCQC1-01)
2 241 ₴
- В наявності
- Код: 36793
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автопылесос Baseus C1 / 45W / Сухая уборка / Аккумуляторный / 3 насадки / сумка / кабельType-C (CRXCQC1-01)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Стан | Новий |
| Тип прибирання | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність всмоктування | 45 Вт |
| Живлення | Мережа 12 В |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип товару | Автопилосос |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 241 ₴








