-16%

Подарунковий набір №6 для Jeep / Брелок і чохол для автоключів / Шкіра Наппа
530 ₴/комплект
447 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 38596
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір аксесуарів для автомобільних ключів допоможе вирішити проблему подарунка для власника автомобіля Jeep. В комплект входять зручний та практичний чохол, а також надійний брелок. За допомогою цих аксесуарів ключі завжди будуть на місці, а логотип, нанесений на вироби, допоможе підкреслити приналежність до автомобільного бренду.
Для виготовлення набору автомобільних аксесуарів використано еко-шкіру та нержавіючу хромовану сталь. Це міцні, зносостійкі та довговічні матеріали. Аксесуари зручні у використанні та зберігатимуть свій первісний вигляд досить довго.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | S4C |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 2 шт. |
| Марка | Jeep |
| Набори | Брелок і ключниця |
| Призначення | Для автомобільних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Тип аксесуара | Подарункові набори |
| Тип застібки | Молния |
| Тип товару | Подарункові набори |
| Торгова марка | ShopForCars |
Інформація для замовлення
- Ціна: 447 ₴/комплект





