
Насадка на глушник подвійна Vitol 280 x 2-107 x 64 мм Темний Хром (НГ-0352-BK)
1 439 ₴
- В наявності
- Код: 58819
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішній | 64 мм |
| Діаметр зовнішній | 107 мм |
| Довжина: | 280 мм |
| Матеріал | Метал |
| Тип товару | Насадка на глушник |
| Колір | НГ-0352-BK |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 439 ₴



