
Насадка на глушник Elegant Овальна Ø 57 х 80-66 x 180 мм Хром (EL 106 038)
386 ₴
- В наявності
- Код: 60741
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Добре Підходять Для Priora ВАЗ 2110
Поліпшення зовнішнього вигляду автомобіля: насадка додає естетичну привабливість та індивідуальність зовнішньому вигляду вашого авто.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішній | 57 мм |
| Діаметр зовнішній | 80-66 мм |
| Довжина: | 180 мм |
| Матеріал | Метал |
| Тип товару | Насадка на глушник |
| Колір | Хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 386 ₴
