-28%

Насадка на глушник Elegant Кругла коса Ø 51 х 155 мм Хром (EL 106 017)
225 ₴
162 ₴
- В наявності
- Код: 58890
+380 (67) 535-43-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
s-serif">le="font-size:18px">Поліпшення зовнішнього вигляду автомобіля: насадка додає естетичну привабливість та індивідуальність зовнішньому вигляду вашого авто Захист глушника: насадка запобігає накопиченню бруду, пилу та вологи всередині глушника, що може призвести до його корозії та зниження терміну служби.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр внутрішній | 51 мм |
| Діаметр зовнішній | 51 мм |
| Довжина: | 155 мм |
| Матеріал | Метал |
| Тип товару | Насадка на глушник |
| Колір | Хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 162 ₴


